Classificació jornada Tennis Taula Benjamí 2016-17

Al document adjunt veureu la classificació dels participants del Margalló a la jornada de Tennis Taula Benjamí 2016-17.

Moltes gràcies a tots els participants!!

Aquí teniu un enllaç amb un video resum d’algunes de les partides:

https://www.youtube.com/watch?v=O-bbdFRVfjQ

 

ENTREGA DE MEDALLES ESCACS-NATACIÓ 2016

El proper divendres  13 de maig a les 18:00 hores, en el Pabelló de Can Roca, es farà entrega de les medalles individuals en els esports de natació i escacs.

Tots els premiats tenen que estar al Pabelló a les 17:45 hores.

Enhorabona a tots els medallistes!!!

Classificació 1ª JORNADA COMARCAL DE JUDO ESCOLAR 2016

Al document adjunt veureu la classificació dels participants del Margalló a la 1ª jornada comarcal de Judo escolar 2016.

Enhorabona als nostres medallistes i moltes gràcies a tots els participants!!!

 

Classificació 2òn. CROS ESCOLAR 15-16

Resultats de la Classificació final del segòn Cros escolar 2015-2016.

Aprofitem per comentar que va ser la primera vegada que es va celebrar una cursa per la categoria d’Educació Infantil i degut a la gran quantitat de corredors i corredores que es van presentar, es va tenir que fer una cursa per a cada sexe.

 

Classificació jornada NATACIÓ Pre-benjamí i Aleví 2015-16

Al document adjunt veureu la classificació dels participants del Margalló a la jornada de natació Pre-benjamí i Aleví 2015-16.

Moltes gràcies a tots els participants!!

Classificació 1er. CROSS ESCOLAR 2015-16

Al document adjunt veureu la classificació dels participants del Margalló a la jornada del 1er. cross escolar 2015-16.

Felicitats als medallistes del Margalló!!

I moltes gràcies a tots els participants!!

Classificació Jornada escolar natació 2014-15

Al document adjunt hi ha els 3 primers classificats de cada un dels estils: lliure, braça i esquena, de les categories pre-benjamí i aleví.

Entre ells hi ha 6 podis del Margalló!!   Moltes felicitats esportistes!!

També a les diferents pestanyes hi ha els temps de tots els participants.

Cerimònia d’entrega de les medalles individuals

Al document adjunt teniu el llistat amb els guanyadors de les medalles d’esport individual en els esports de:

Escacs Patinatge Natació i Gimnàstica

L’entrega de premis es durà a terme aquest divendres 9 de Maig a les 18:00 al Pavelló de can Roca.

Document: Llista de premiats. (72.00 kb)

516 Registres trobats

Pàgina següent »